Február 18-án megtudhatjuk, milyen nélkülünk élni: a The Rasmus legújabb albumát mutatja be a Dürer kertben. A koncerten biztosan elhangzik az új korong első slágere, a Living in a World Without You is. A finn rockbanda új korongja lágyabb lett, mint az előzőek voltak, de ezzel a lemezzel sem okoznak csalódást a rajongóknak. Érdemes őket élőben meghallgatni.
Az AC/DC után egy nappal, március 24-én foglalja el az Aréna színpadát az immár negyedik alkalommal Magyarországra érkező Pink. Az énekesnő legutóbbi arénás fellépése óriási siker volt, várhatóan ez most sem lesz másképp.
A Destiny’s Childdal világhírnévre szert tevő Beyoncé április 29-én jön Budapestre. A Sportarénában legújabb albumának, az I am… Sascha Fierce-nek a dalai mellett korábbi slágerei is felcsendülnek. Sőt, az sem kizárt, hogy néhány, a Destiny’s Child-korszakból származó szerzeményt is elénekel.
Akik a hagyományos koncertek mellett valami másra, de mégis nagyszabású zenés eseményre vágynak, azokat várja április 10. és 12. között a második alkalommal hazánkba érkező Mamma Mia! musical. A darab világszerte óriási siker, amikor először nálunk járt, a magyar közönséget is elvarázsolta. A darab azóta már filmen is hódít Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth és Amanda Seyfried főszereplésével.
A szerencsésebbek ott lehetnek majd az AC/DC és az ABBA – The show koncerteken is. A március 23-i AC/DC-koncertre, valamint a február 11-i ABBA-show-ra már minden jegy elfogyott, de az utóbbiból a szervezők február 10-ére új előadást hirdettek meg. Aki siet, talán még kaphat belépőt.



Logikai játék a számokkal

