Robbie élő adásban kérte meg Ayda kezét

Robbie Williams egy ausztrál rádió pénteki élő adásában kérte meg színésznő barátnője, Ayda Field kezét, igencsak meglepve ezzel a hallgatókat. Később kiderült, az énekes nem gondolta komolyan a spontán eljegyzést.
A világhírű énekes a 2DayFM adó Kyle and Jackie O című műsorában népszerűsítette új albumát, a Reality Killed the Video Star megöli a című lemezt. A rádióba barátnője is elkísérte.

A show alatt Jackie Henderson, a műsorvezetők egyike azzal fordult a zenészhez, hogy Sydneyben bizony már sok híresség jelentette be eljegyzését. Williams erre Fieldhez fordult és azt kérdezte: Van, akihez hozzámennél? - Ez annyira béna - válaszolta a színésznő. Williams erre komolyabb hangnemre váltott, és újra megkérdezte, hogy Field hozzámenne-e.

A zenész 30 éves barátnője kis gondolkodási szünet után, de igent mondott. Mivel az énekesnél nem volt gyűrű, melyet menyasszonya ujjára húzhatott volna, Henderson saját gyűrűjét adta kölcsön.

Az adás után pár órával azonban kiderült: Robbie Williams nem gondolta komolyan a lánykérést. - Nincsenek eljegyezve - mondta határozottan a zenész szóvivője.

Hová menjek?





Metro Life Panel

Hírlevél regisztráció


Sudoku 数独

sudokuLogikai játék a számokkal
PCLand.hu

Eladó ingatlan
Eladó lakás
Albérlet
Kiadó lakás
Albérlet Budapest
Eladó lakás Budapest