A magyar közösségi bormarketingre várhatóan 2010-ben is a tavalyihoz hasonlóan, mintegy 700 millió forint áll rendelkezésre. A legfontosabb feladat pedig az értékesítést elősegítő akciók - főként belföldi - szervezése lesz - mondta a szakember.
Az alapítók a múlt év végén tartott közgyűlésen úgy döntöttek: a Magyar Bormarketing Nonprofit Kft. kezdeményezze felszámolását. A korábbi információk szerint a kft.-t azért számolják fel, mert a társaság 10 millió forintot meghaladó adósságot halmozott fel, amelyet az alapítók saját forrásból már nem tudtak finanszírozni.
Oláh Lászlót, a Magyar Bormarketing Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatói teendőinek ellátásával, azaz a cég felszámolási folyamatának végig vitelével a tulajdonosok a múlt év decemberében tartott közgyűlésen bízták meg.



Logikai játék a számokkal

