Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2022.01.26.
fagyos kihívás

Kb. 70 bátor ember jelentkezett a futóversenyre, melyet Kelet-Szibériában, Ojmjakonban tartottak szombaton, amikor -56 °C fok volt. A verseny győztese Vasily Lukin tanár volt, aki 3 óra és 22 perc alatt teljesítette a maratoni távot.

Fotó: Northfoto

Ezeket olvastad már?
Lázár János: Ki hozza meg a magyar ember sorsáról a döntést?

Kislányaikat féltik az édesanyák Pomázon – Ezt mondja a rendőrség az inzultálóról

Visszakerült eredeti helyére a titkokat őrző vízivárosi szobor – archív fotókkal

Gyomorforgató dolgok borzolják a kedélyeket az Ecseri út környékén, ki vannak akadva az ott lakók