Megbénulhat a közlekedés a Roosevelt tér környékén

Szeptember 8–12. között rendezik Budapesten a 2010. évi Triatlon Világbajnokságot. A verseny előkészítési és lebonyolítási időszakában jelentős forgalomkorlátozásokra, útlezárásokra lehet számítani a főváros területén.
Szeptember 14-éig (keddig) a Roosevelt téren lezárják a Buda irányú közúti sávokat.

8-án, szerdán a Dombóvári úton és a Budai alsó rakparton korlátozzák a forgalmat.

10-én, pénteken 20.00 órától 13-án, hétfőn 4.30-ig a Széchenyi Lánchíd és a Roosevelt tér teljes területe kerül lezárásra.

11-én, szombaton üzemkezdettől 18.00 óráig valamint 12-én, vasárnap egész nap (5.30-tól 23.00-ig) a Lánchíd utca és a Clark Ádám tér is le lesz zárva.

A hétvégén, 11-12-én 5.30 és 18.00 óra között a Döbrentei téren a Döbrentei utca és a Budai alsó rakpart közötti szakaszon sem lehet közlekedni.

Szeptember 11-én, szombaton 9.30-tól 19.00 óráig, valamint szeptember 12-én, vasárnap 12.30 órától 19.00 óráig lezárásra kerül az V., Kossuth Lajos tér teljes területe, az Alsó rakpart, az Eötvös tér valamint a Zrínyi utca a Hercegprímás utca és Roosevelt tér között.

Mindemellett 11-én, szombaton 5.30-tól 11.00 óráig valamint 12-én, vasárnap 5.30-tól 14.00 óráig a Budafoki utat, a Dombóvári utat és a Pázmány Péter sétányt is lezárják.

Az érintett BKV-járatok, bővebb információ

A fentiek miatt torlódások és/vagy útvonal-módosítások várhatóak a 16-os, a 33-as, a 86-os, a 103-as, a 105-ös és a 115-ös autóbuszok, a 70-es és 78-as trolibuszok, valamint a 2-e, 19-es, 41-es villamosok vonalán.

A módosításokról és azok pontos időpontjáról bővebb információ olvasható a BKV vonatkozó honlapján, a forgalmi változások aloldalon. Emellett a változásokról az utasok a BKV Zrt. ügyfélszolgálatán is érdeklődhetnek, a 06-1 BKV-INFO (06-1/258-4636) telefonszámon.

Közlemény

Az MTG Metro Gratis Kft. azzal, hogy az általunk kiadott www.metropol.hu hírportálon 2011. július 4. napján, „Bilincsben vezették elő Szilvásy Györgyöt” című írásunk illusztrációjaként Szilvásy Györgyről hozzájárulása nélkül, őt az ellene folyamatban lévő büntetőeljárásban ábrázoló fényképfelvételt közöltünk, megsértettük Szilvásy György személyhez fűződő jogait. Az MTG Metro Gratis Kft. a jogellenesen közölt felvételt a hírportálról eltávolította és kötelezi magát arra, hogy a jövőben Szilvásy Györggyel szemben jogsértésektől tartózkodik.

Hová menjek?





Metro Life Panel

Hírlevél regisztráció


Sudoku 数独

sudokuLogikai játék a számokkal
PCLand.hu

Eladó ingatlan
Eladó lakás
Albérlet
Kiadó lakás
Albérlet Budapest
Eladó lakás Budapest